Autorijschool Berghuis in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Liever niet vermeld?
Autorijschool Berghuis
Mastmakerstraat 6, Assen
In Assen vind je Autorijschool Berghuis met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 73,7%, boven het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 19 eerste examens.
Over Autorijschool Berghuis
Autorijschool Berghuis is een autorijschool gevestigd in Assen, Drenthe. Hier haal je rijbewijs B.
Het slagingspercentage bij het eerste examen van Autorijschool Berghuis ligt op 73,7% (rijbewijs B). Dit cijfer is gebaseerd op 19 eerste examens.
Vergelijk Autorijschool Berghuis op slagingspercentage, lesprijs en beoordelingen met andere rijscholen in Assen om de beste keuze te maken.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
70%
14 geslaagd van 20 examens
Herexamens
te weinig examens
7 geslaagd van 8 examens
Alle praktijkexamens
75%
21 geslaagd van 28 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Praktijkexamen personenauto (B)
+24,6 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (49,1%)
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
Meest gebruikte examenlocatie: Assen (Azieweg 25a)
Herexamen personenauto (B-H)
6 geslaagd van 7: te weinig examens voor een percentage
Meest gebruikte examenlocatie: Assen (Azieweg 25a)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Categorieën met minder dan 5 examens krijgen geen eigen blok; ze tellen wel mee in de totalen hierboven. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Slagingspercentages zijn afkomstig van het CBR (open data, CC-BY 4.0) en gaan over het eerste examen. Doet een rijschool al haar praktijkexamens in één rijbewijscategorie, dan is het het cijfer van die categorie; bij een autorijschool die ook in een andere categorie examineert, is het het cijfer van rijbewijs B. Anders tellen de categorieën samen, en het label bij het cijfer zegt welke. Percentages op basis van minder dan 20 examens zijn statistisch minder betrouwbaar.
Reviews van Google
Pien Wilmink
november 2025
Hele fijne rij instructeur, neemt de tijd om je alles goed uit te leggen. zorgt ervoor dat je je veilig voelt in de auto. Maakt een gezellig babbeltje en is altijd duidelijk. Je weet waar ja aan toe b...
Marie-Louise Steijn
maart 2025
Hele goede instructeur, geduldig en geeft duidelijke uitleg. Regelt alles heel snel.
Miranda Kamphuis
maart 2025
Erg goede rijlessen! Duidelijke instructies zodat je goed bent voorbereid op het examen.
Kayleigh Siegers
februari 2025
Perfecte rijschool, rijbewijs in no-time gehaald
Job Swenne
november 2021
Deze beste man heeft mij een pakket verkocht van €1700. Als ik voor 1 april 2021 had betaalt, dan kon ik voor de oude lesprijs lessen. Op 1 september kreeg ik een appje dat ik toch voor de nieuwe lesp...
Powered by Google. Alle Google Reviews worden ongewijzigd getoond.
Rijbewijscategorieën en prijzen
Ter indicatie: in Assen kost een rijles voor rijbewijs B bij rijscholen met een bekende lesprijs € 56 tot € 72,50 per les van 60 minuten (gemiddeld € 65,92, omgerekend naar een les van 60 minuten, alleen schakel). Lesprijzen komen van de rijschool zelf of staan letterlijk op haar eigen website; een prijs van de website is niet door de rijschool aan ons bevestigd. Van Autorijschool Berghuis kennen we nog geen lesprijs.
Kerngegevens
| Slagingspercentage eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 73,7% |
|---|---|
| Aantal eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 19 |
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Assen (Azieweg 25a) |
| Google-beoordeling | 4,6 sterren (9 reviews) |
| Rijbewijscategorieën | B |
| KvK-nummer | 04070696 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 1948K8 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Rijexamen in Assen
Dit is de wachttijd die het CBR publiceert voor examenplaats Assen, stand van week 42. Er kunnen eerder losse plekken vrij zijn, en het zegt niet bij welke examenplaats deze rijschool examen doet.
Veelgestelde vragen (3)
Wat is het slagingspercentage van Autorijschool Berghuis?
73,7% bij het eerste examen voor rijbewijs B, volgens de officiële cijfers van het CBR. Dat cijfer is gebaseerd op 19 eerste examens voor rijbewijs B in de CBR-meetperiode oktober 2025 t/m september 2026; herexamens tellen er niet in mee.
Welke rijbewijzen kun je halen bij Autorijschool Berghuis?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.
Waar is Autorijschool Berghuis gevestigd?
Mastmakerstraat 6, 9403 VH in Assen. Rijlessen starten vaak op een adres in overleg, dus vraag na waar je opstapt.
Locatie
Bericht aan Autorijschool Berghuis
Stuur je bericht direct of stel een openbare vraag op deze pagina.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
- Google-beoordeling: laatst opgehaald bij Google op 1 juni 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Slagingspercentages gebaseerd op open data van het CBR (CC-BY 4.0).
Vergelijkbare rijscholen in Assen

Rijschool Caspian
Assen, Drenthe
Rijschool Caspian in Assen biedt betaalbare autorijlessen vanaf €35 per les met een vaste instructeur en dezelfde auto. De rijschool is gespecialiseerd in het begeleiden van leerlingen met faalangst en rijangst.

Rijschool 1ste versnelling B.V.
Assen, Drenthe
Rijschool 1ste versnelling B.V. biedt auto- en motorrijlessen in Assen en omgeving. Je rijdt in een Volkswagen Tiguan voor autorijlessen en op Triumph Trident 660 motoren voor motorrijlessen.

Rijschool Corrinne
Assen, Drenthe
Rijschool Corrinne in Assen biedt rijlessen voor auto, bromfiets, motor en aanhangwagen met speciale aandacht voor rijangst. De rijschool begeleidt je van theorie-examen tot praktijkexamen met rijlessen op maat.

A28-Rijopleidingen
Assen, Drenthe
A28-Rijopleidingen in Assen bestaat uit 2 rijinstructeurs met beide 19 jaar ervaring. De rijschool is gespecialiseerd in het begeleiden van leerlingen met ontwikkelingsstoornissen zoals ADHD, ADD, autisme en faalangst.

