Autorijschool Bron in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Liever niet vermeld?
Autorijschool Bron
Wijchen
Autorijschool Bron is een autorijschool in Wijchen met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 40,7%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 27 eerste examens.
Over Autorijschool Bron
Autorijschool Bron is een autorijschool gevestigd in Wijchen, Gelderland. Je kunt er terecht voor rijbewijs B.
Het slagingspercentage bij het eerste examen van Autorijschool Bron ligt op 40,7% (rijbewijs B). Dit cijfer is gebaseerd op 27 eerste examens.
Vergelijk Autorijschool Bron op slagingspercentage, lesprijs en beoordelingen met andere rijscholen in Wijchen om de beste keuze te maken.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
40,7%
11 geslaagd van 27 examens
Herexamens
28,8%
17 geslaagd van 59 examens
Alle praktijkexamens
32,6%
28 geslaagd van 86 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Herexamen personenauto (B-H)
Meest gebruikte examenlocatie: Nijmegen (Wijchenseweg 2)
Praktijkexamen personenauto (B)
-8,4 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (49,1%)
Meest gebruikte examenlocatie: Nijmegen (Wijchenseweg 2)
Nader onderzoek rijvaardigheid personenauto (B-NO)
Meest gebruikte examenlocatie: Nijmegen (Wijchenseweg 2)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Slagingspercentages zijn afkomstig van het CBR (open data, CC-BY 4.0) en gaan over het eerste examen. Doet een rijschool al haar praktijkexamens in één rijbewijscategorie, dan is het het cijfer van die categorie; bij een autorijschool die ook in een andere categorie examineert, is het het cijfer van rijbewijs B. Anders tellen de categorieën samen, en het label bij het cijfer zegt welke. Percentages op basis van minder dan 20 examens zijn statistisch minder betrouwbaar.
Rijbewijscategorieën en prijzen
Ter indicatie: in Wijchen kost een rijles voor rijbewijs B bij rijscholen met een bekende lesprijs € 70 tot € 72,50 per les van 60 minuten (gemiddeld € 71, omgerekend naar een les van 60 minuten, alleen schakel). Lesprijzen komen van de rijschool zelf of staan letterlijk op haar eigen website; een prijs van de website is niet door de rijschool aan ons bevestigd. Van Autorijschool Bron kennen we nog geen lesprijs.
Kerngegevens
| Slagingspercentage eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 40,7% |
|---|---|
| Aantal eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 27 |
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Nijmegen (Wijchenseweg 2) |
| Rijbewijscategorieën | B |
| KvK-nummer | 77769791 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 4392Z8 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Veelgestelde vragen (3)
Wat is het slagingspercentage van Autorijschool Bron?
40,7% bij het eerste examen voor rijbewijs B, volgens de officiële cijfers van het CBR. Dat cijfer is gebaseerd op 27 eerste examens voor rijbewijs B in de CBR-meetperiode oktober 2025 t/m september 2026; herexamens tellen er niet in mee.
Welke rijbewijzen kun je halen bij Autorijschool Bron?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.
Waar is Autorijschool Bron gevestigd?
Deze rijschool werkt in en rond Wijchen. Het exacte lesadres kun je bij de rijschool navragen.
Bericht aan Autorijschool Bron
Stuur je bericht direct of stel een openbare vraag op deze pagina.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Slagingspercentages gebaseerd op open data van het CBR (CC-BY 4.0).
Vergelijkbare rijscholen in Wijchen

Verkeersschool Wesseldijk
Wijchen, Gelderland
Verkeersschool Wesseldijk is een groot opleidingscentrum. Ze hebben vestigingen in Wijchen, Nijmegen, Arnhem, Tiel, Ede, Deventer en Apeldoorn.

Verkeersschool Ingrid van Perlo
Wijchen, Gelderland
Verkeersschool Ingrid van Perlo is sinds 1991 actief in Nijmegen en omgeving en biedt rijlessen voor auto, motor, bromfiets en aanhanger. De rijschool specialiseert zich in leerlingen met faalangst en hanteert een persoonlijke aanpak met vaste instructeurs.

Autorijschool Suus
Wijchen, Gelderland
Autorijschool Suus in Wijchen biedt rijlessen in Skoda lesauto's met meer dan 20 jaar ervaring. Je krijgt les van vaste instructrices Suus of Yolanda, met lessen die beginnen en eindigen bij het station.

Autorijschool Marco
Wijchen, Gelderland
Autorijschool Marco wordt gerund door Marco en Diana uit Wijchen, die rijlessen geven in handgeschakelde en automatische Nissan Qashqai's. Ze zijn gespecialiseerd in autisme, AD(H)D en aanverwante stoornissen, en bieden ook scooterlessen aan.

Autorijschool Keijzer
Wijchen, Gelderland
Autorijschool Keijzer is al meer dan 31 jaar actief in Wijchen, Beuningen, Nijmegen en omstreken. De rijschool biedt gepersonaliseerde rijopleiding met rijlessen die altijd starten en eindigen op het station in Wijchen.
