Autorijschool Maxor in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Liever niet vermeld?
Autorijschool Maxor
Schouw 39 55, Lelystad
Autorijschool Maxor is een autorijschool in Lelystad die opleidt voor rijbewijs B. Aan de bedrijfsvermelding op Google staat een beoordeling van 5 sterren.
Over Autorijschool Maxor
Autorijschool Maxor is een autorijschool gevestigd in Lelystad, Flevoland. De rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.
Het slagingspercentage bij het eerste examen van Autorijschool Maxor ligt op 30% (rijbewijs B). Dit cijfer is gebaseerd op 10 eerste examens.
Vergelijk Autorijschool Maxor op slagingspercentage, lesprijs en beoordelingen met andere rijscholen in Lelystad om de beste keuze te maken.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
30%
3 geslaagd van 10 examens
Herexamens
40%
10 geslaagd van 25 examens
Alle praktijkexamens
37,1%
13 geslaagd van 35 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Herexamen personenauto (B-H)
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
Meest gebruikte examenlocatie: Harderwijk (Tesselschadelaan 1)
Praktijkexamen personenauto (B)
-19,1 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (49,1%)
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
Meest gebruikte examenlocatie: Harderwijk (Tesselschadelaan 1)
Nader onderzoek rijvaardigheid personenauto (B-NO)
2 geslaagd van 9: te weinig examens voor een percentage
Meest gebruikte examenlocatie: Harderwijk (Tesselschadelaan 1)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Slagingspercentages zijn afkomstig van het CBR (open data, CC-BY 4.0) en gaan over het eerste examen. Doet een rijschool al haar praktijkexamens in één rijbewijscategorie, dan is het het cijfer van die categorie; bij een autorijschool die ook in een andere categorie examineert, is het het cijfer van rijbewijs B. Anders tellen de categorieën samen, en het label bij het cijfer zegt welke. Percentages op basis van minder dan 20 examens zijn statistisch minder betrouwbaar.
Reviews van Google
Valentina Bakker-Balaceanu
oktober 2023
Leonard is een uitstekende rijinstructeur die verder gaat dan de reguliere lestechnieken en ook aandacht heeft voor jouw persoonlijke behoeften als student en jouw persoonlijkheidskenmerken. Hij is fl...
maham naseer
april 2026
Ik heb een geweldige ervaring gehad met rijschool Maxor in Lelystad! Leonard is een ontzettend geduldige en professionele instructeur die echt de tijd neemt om alles goed uit te leggen. Dankzij zijn d...
Adebayo Ishola
oktober 2025
Leonard is een topinstructeur. Vanaf mijn proefles is hij heel precies in zijn sterke en zwakke punten; hij communiceert dat heel duidelijk en met tips. Hij is altijd op tijd voor elke les en geeft he...
Çisem Gürel
juli 2023
Leonard is een uitstekende rijinstructeur die abstracte onderwerpen concreet en begrijpelijk weet te maken. Hij leert je niet alleen hoe je lastige verkeerssituaties aanpakt, maar vergroot ook je zelf...
Arthur Jr cruz
februari 2023
Dankzij Leonard ben ik in één keer geslaagd voor mijn praktijkexamen.
Powered by Google. Alle Google Reviews worden ongewijzigd getoond.
Rijbewijscategorieën en prijzen
Kerngegevens
| Slagingspercentage eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 30% |
|---|---|
| Aantal eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 10 |
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Harderwijk (Tesselschadelaan 1) |
| Google-beoordeling | 5,0 sterren (4 reviews) |
| Rijbewijscategorieën | B |
| KvK-nummer | 34259359 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 4228F8 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Harderwijk (Tesselschadelaan 1)
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Openingstijden
- Maandag
- 09:00 – 19:00
- Dinsdag
- 09:00 – 19:00
- Woensdag
- 09:00 – 19:00
- Donderdag
- 09:00 – 19:00
- Vrijdag
- 09:00 – 19:00
- Zaterdag
- Gesloten
- Zondag
- Gesloten
Veelgestelde vragen (3)
Wat is het slagingspercentage van Autorijschool Maxor?
30% bij het eerste examen voor rijbewijs B, volgens de officiële cijfers van het CBR. Dat cijfer is gebaseerd op 10 eerste examens voor rijbewijs B in de CBR-meetperiode oktober 2025 t/m september 2026; herexamens tellen er niet in mee.
Welke rijbewijzen kun je halen bij Autorijschool Maxor?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.
Waar is Autorijschool Maxor gevestigd?
Schouw 39 55, 8232 AK in Lelystad. Rijlessen starten vaak op een adres in overleg, dus vraag na waar je opstapt.
Locatie
Bericht aan Autorijschool Maxor
Stuur je bericht direct of stel een openbare vraag op deze pagina.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
- Google-beoordeling: laatst opgehaald bij Google op 11 mei 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Slagingspercentages gebaseerd op open data van het CBR (CC-BY 4.0).
Vergelijkbare rijscholen in Lelystad

Autorijschool Maher
Lelystad, Flevoland
Autorijschool Maher is een rijschool in Lelystad met bijna 15 jaar ervaring. Ze bieden rijlessen in moderne lesauto's met flexibele lestijden, ook 's avonds en in het weekend.

Rijschool Benson
Lelystad, Flevoland
Rijschool Benson in Lelystad biedt rijlessen voor rijbewijs B met vaste instructeurs Mike en Dennis. Je krijgt een vaste lesauto en kunt kiezen uit verschillende rijlespakketten vanaf 10 lesuren.

Rijschool 1Basis
Lelystad, Flevoland
Rijschool 1BASIS is sinds 2011 actief in Almere en Lelystad en biedt rijlessen in zowel schakel- als automaat lesauto's. Je kunt flexibel lessen plannen tussen 07:00-21:00 uur, inclusief weekenden.

Carwell Verkeersschool
Lelystad, Flevoland
Carwell Verkeersschool biedt rijlessen voor het B-rijbewijs in Lelystad, met specialisatie in begeleiding van leerlingen met ADHD en autisme.

De Nieuwe Rijschool
Lelystad, Flevoland
De Nieuwe Rijschool is een autorijschool die rijlessen verzorgt in Lelystad en omgeving, waaronder Emmeloord, Swifterbant, Dronten, Biddinghuizen, Harderwijk en Almere. Je krijgt persoonlijke begeleiding van rijinstructeurs die volgens eigen opgave gecertificeerd zijn.

Autorijschool Irfaan
Lelystad, Flevoland
Autorijschool Irfaan is een autorijschool in Lelystad met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 23,8%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 21 eerste examens.