Autorijschool Nancy van Rijswijk in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Liever niet vermeld?
Autorijschool Nancy van Rijswijk
Van Limburg Stirumstraat 10, Goirle
Autorijschool Nancy van Rijswijk biedt rijlessen in Goirle, Riel en Hilvarenbeek met 20 jaar ervaring. Je krijgt les van één vaste instructeur in standaard lessen van 1,5 uur, met flexibele planning en speciale begeleiding voor faalangst, ADHD, autisme en senioren.
Over Autorijschool Nancy van Rijswijk
Autorijschool Nancy van Rijswijk verzorgt rijlessen in Goirle, Riel, Hilvarenbeek en omgeving. Met 20 jaar ervaring als rijinstructrice biedt Nancy persoonlijke begeleiding waarbij je zelf het tempo van je rijlessen bepaalt. Wil je snel je rijbewijs halen? Dan kun je de frequentie opschroeven naar 2 à 3 lessen per week. Nancy raadt dit aan boven een spoedcursus, omdat gespreide lessen zorgen voor betere concentratie en opname van de lesstof.
Starterspakket en flexibele lesmogelijkheden
Je begint altijd met een starterspakket van 3 lessen. Aan de hand van deze proeflessen krijg je direct een inschatting van het aantal lessen dat je nodig hebt voor je rijbewijs. Op basis daarvan wordt een afgestemd pakket aangeboden. Je kunt ook kiezen voor losse lessen of een strippenkaart. In tegenstelling tot veel andere rijscholen betaal je pas voor een tussentijdse toets en examen wanneer je daar werkelijk aan toe bent.
Persoonlijke begeleiding met vaste instructeur
De standaard rijlessen duren 1,5 uur, zodat er alle tijd is om diep op de lesstof in te gaan. Als een les van een uur je beter uitkomt, wordt de planning daar flexibel op aangepast. Je krijgt les van één vaste rijinstructeur en rijdt in dezelfde lesauto, wat zorgt voor vertrouwdheid en continuïteit in je leerproces.
Specialisatie in bijzondere doelgroepen
Nancy heeft uitgebreide ervaring met het begeleiden van leerlingen met faalangst, ADHD, autisme, rijangst en geeft ook rijlessen aan senioren. Door haar ervaring kan zij de aandacht en begeleiding bieden die specifiek bij jouw behoeften past. De rijschool biedt rijbewijscategorieën B aan.
Cijfers en vergelijking
Het slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B is 72%. Het slagingspercentage geldt voor de laatste meetperiode en is gebaseerd op 25 eerste examens.
Bron: CBR open data en rijscholenvergelijken.nl.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
73,1%
19 geslaagd van 26 examens
Herexamens
te weinig examens
5 geslaagd van 7 examens
Alle praktijkexamens
72,7%
24 geslaagd van 33 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Praktijkexamen personenauto (B)
+22,9 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (49,1%)
Meest gebruikte examenlocatie: Berkel-Enschot (Bosscheweg 11)
Herexamen personenauto (B-H)
5 geslaagd van 7: te weinig examens voor een percentage
Meest gebruikte examenlocatie: Berkel-Enschot (Bosscheweg 11)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Categorieën met minder dan 5 examens krijgen geen eigen blok; ze tellen wel mee in de totalen hierboven. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Slagingspercentages zijn afkomstig van het CBR (open data, CC-BY 4.0) en gaan over het eerste examen. Doet een rijschool al haar praktijkexamens in één rijbewijscategorie, dan is het het cijfer van die categorie; bij een autorijschool die ook in een andere categorie examineert, is het het cijfer van rijbewijs B. Anders tellen de categorieën samen, en het label bij het cijfer zegt welke. Percentages op basis van minder dan 20 examens zijn statistisch minder betrouwbaar.
Specialisaties
Reviews van Google
Karen Ottenhof
december 2020
Fantastische rijschool, kan geweldig overweg met de jeugd, houdt goed contact met ons als ouder en heeft enorme kijk op de leerling. Gewoon een topper, flexibel met het lessen en enorm meedenken in de...
Powered by Google. Alle Google Reviews worden ongewijzigd getoond.
Rijbewijscategorieën en prijzen
Kerngegevens
| Slagingspercentage eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 72% |
|---|---|
| Aantal eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 25 |
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Berkel-Enschot (Bosscheweg 11) |
| Google-beoordeling | 5,0 sterren (1 review) |
| Rijbewijscategorieën | B |
| Specialisaties | Faalangst, ADHD, Rijangst, Senioren, Spoedcursus, Autisme (ASS) |
| Lestalen | Nederlands |
| KvK-nummer | 76511227 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 6021F7 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Berkel-Enschot (Bosscheweg 11)
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Openingstijden
- Maandag
- 08:45 – 20:30
- Dinsdag
- 08:45 – 18:00
- Woensdag
- 08:45 – 18:00
- Donderdag
- 08:45 – 18:00
- Vrijdag
- 08:45 – 18:00
- Zaterdag
- Gesloten
- Zondag
- Gesloten
Veelgestelde vragen (4)
Wat is het slagingspercentage van Autorijschool Nancy van Rijswijk?
72% bij het eerste examen voor rijbewijs B, volgens de officiële cijfers van het CBR. Dat cijfer is gebaseerd op 25 eerste examens voor rijbewijs B in de CBR-meetperiode oktober 2025 t/m september 2026; herexamens tellen er niet in mee.
Welke rijbewijzen kun je halen bij Autorijschool Nancy van Rijswijk?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.
Voor wie is Autorijschool Nancy van Rijswijk geschikt?
In ons profiel staan deze specialisaties vermeld: Faalangst, ADHD, Rijangst, Senioren, Spoedcursus, Autisme (ASS). Overleg met de rijschool wat er in jouw situatie mogelijk is.
Waar is Autorijschool Nancy van Rijswijk gevestigd?
Van Limburg Stirumstraat 10, 5051 KB in Goirle. Rijlessen starten vaak op een adres in overleg, dus vraag na waar je opstapt.
Locatie
Bericht aan Autorijschool Nancy van Rijswijk
Stuur je bericht direct of stel een openbare vraag op deze pagina.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
- Google-beoordeling: laatst opgehaald bij Google op 27 februari 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Slagingspercentages gebaseerd op open data van het CBR (CC-BY 4.0).
Vergelijkbare rijscholen in Goirle

Rijschool Lesnemen
Goirle, Noord-Brabant
MotorRijschool Lesnemen in Goirle biedt motorrijlessen voor de A2 en A rijbewijzen met een eigen oefenterrein van ruim 190 meter. Je betaalt per les en hoeft niet vooruit te betalen, met flexibele lestijden in weekenden en avonden.

Real-Wise Rijopleidingen B.V.
Goirle, Noord-Brabant
Real-Wise Rijopleidingen B.V. in Goirle biedt rijlessen voor personenauto (B) met een focus op persoonlijke begeleiding. Je rijdt met een vaste instructeur en krijgt een gratis proefles zonder verplichtingen.

De "Eend" rijopleiding
Goirle, Noord-Brabant
De "Eend" rijopleiding is een autorijschool in Goirle.
