Autorijschool Rob Steuten in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Liever niet vermeld?
Autorijschool Rob Steuten
Doormanstraat 7, Weert
Autorijschool Rob Steuten is een autorijschool in Weert met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 80,8%, boven het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 52 eerste examens.
Over Autorijschool Rob Steuten
Autorijschool Rob Steuten is een autorijschool gevestigd in Weert, Limburg. Je kunt er terecht voor rijbewijs B.
Het slagingspercentage bij het eerste examen van Autorijschool Rob Steuten ligt op 80,8% (rijbewijs B). Dit cijfer is gebaseerd op 52 eerste examens.
Vergelijk Autorijschool Rob Steuten met andere rijscholen in Weert.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
81,5%
44 geslaagd van 54 examens
Herexamens
85,7%
12 geslaagd van 14 examens
Alle praktijkexamens
82,4%
56 geslaagd van 68 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Praktijkexamen personenauto (B)
+31,7 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (49,1%)
Meest gebruikte examenlocatie: Weert (Risseweg 46)
Herexamen personenauto (B-H)
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
Meest gebruikte examenlocatie: Weert (Risseweg 46)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Categorieën met minder dan 5 examens krijgen geen eigen blok; ze tellen wel mee in de totalen hierboven. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Slagingspercentages zijn afkomstig van het CBR (open data, CC-BY 4.0) en gaan over het eerste examen. Doet een rijschool al haar praktijkexamens in één rijbewijscategorie, dan is het het cijfer van die categorie; bij een autorijschool die ook in een andere categorie examineert, is het het cijfer van rijbewijs B. Anders tellen de categorieën samen, en het label bij het cijfer zegt welke. Percentages op basis van minder dan 20 examens zijn statistisch minder betrouwbaar.
Rijbewijscategorieën en prijzen
Kerngegevens
| Slagingspercentage eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 80,8% |
|---|---|
| Aantal eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 52 |
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Weert (Risseweg 46) |
| Rijbewijscategorieën | B |
| KvK-nummer | 13027341 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 9397A2 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Rijexamen in Weert
Dit is de wachttijd die het CBR publiceert voor examenplaats Weert, stand van week 42. Er kunnen eerder losse plekken vrij zijn, en het zegt niet bij welke examenplaats deze rijschool examen doet.
Veelgestelde vragen (3)
Wat is het slagingspercentage van Autorijschool Rob Steuten?
80,8% bij het eerste examen voor rijbewijs B, volgens de officiële cijfers van het CBR. Dat cijfer is gebaseerd op 52 eerste examens voor rijbewijs B in de CBR-meetperiode oktober 2025 t/m september 2026; herexamens tellen er niet in mee.
Welke rijbewijzen kun je halen bij Autorijschool Rob Steuten?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.
Waar is Autorijschool Rob Steuten gevestigd?
Doormanstraat 7, 6004 CH in Weert. Rijlessen starten vaak op een adres in overleg, dus vraag na waar je opstapt.
Locatie
Stel een openbare vraag
Je vraag wordt na controle publiek geplaatst. De rijschool kan reageren.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Slagingspercentages gebaseerd op open data van het CBR (CC-BY 4.0).
Vergelijkbare rijscholen in Weert

Amr Rijschool
Weert, Limburg
In Weert vind je autorijschool Amr Rijschool met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 45%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%.

Auto- en motorrijschool Michael Gijsberts
Weert, Limburg
In Weert vind je combirijschool Auto- en motorrijschool Michael Gijsberts met een slagingspercentage bij het eerste examen voor alle rijbewijzen van 73,9%, boven het landelijke gemiddelde per rijschool van 53,4%.

Auto-rijschool Heiny van Vreede
Weert, Limburg
Auto-rijschool Heiny van Vreede is een autorijschool in Weert met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 42,1%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 57 eerste examens.

Autorijschool Nies
Weert, Limburg
Autorijschool Nies is gevestigd in Weert en verzorgt de opleiding voor rijbewijs B.

Autorijschool Veira t.h.o.d.n. LesGO
Weert, Limburg
In Weert vind je Autorijschool Veira t.h.o.d.n. LesGO met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 47,8%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 23 eerste examens.
