Bax Opleidingen in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Liever niet vermeld?
Bax Opleidingen
Lipsstraat 52 A, Drunen
In Drunen vind je combirijschool Bax Opleidingen met een slagingspercentage bij het eerste examen voor alle rijbewijzen van 68,5%, boven het landelijke gemiddelde per rijschool van 53,4%. Gebaseerd op 1.442 eerste examens.
Over Bax Opleidingen
Bax Opleidingen is een combirijschool gevestigd in Drunen, Noord-Brabant. Hier haal je onder andere rijbewijs A, rijbewijs A1, rijbewijs A2, rijbewijs AM, rijbewijs B, rijbewijs BE, rijbewijs C, rijbewijs CE, rijbewijs D en rijbewijs T.
Het slagingspercentage bij het eerste examen van Bax Opleidingen ligt op 68,5% (alle rijbewijzen). Dit cijfer is gebaseerd op 1.442 eerste examens.
Vergelijk Bax Opleidingen op slagingspercentage, lesprijs en beoordelingen met andere rijscholen in Drunen om de beste keuze te maken.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
68,5%
988 geslaagd van 1442 examens
Herexamens
58,2%
454 geslaagd van 780 examens
Alle praktijkexamens
64,9%
1442 geslaagd van 2222 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Praktijkexamen personenauto (B)
+10,6 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (49,1%)
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Praktijkexamen personenauto met aanhangwagen (BE)
Landelijk gemiddelde: 78%
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 76,7% van 339 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Berkel-Enschot (Bosscheweg 11)
Herexamen personenauto (B-H)
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Vrachtauto C praktijk (C)
+2,7 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (69,8%)
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 69,9% van 246 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Tilburg (Wielevenweg 34)
Praktijkexamen motor verkeersdeelneming A (A)
-9,9 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (73,6%)
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 67% van 188 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Vrachtauto C met aanhangwagen praktijk (CE)
+3,5 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (65,3%)
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 63,6% van 140 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Tilburg (Wielevenweg 34)
Praktijkexamen bromfiets (AM2)
-6,6 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (80,1%)
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 73,8% van 126 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Bus D praktijk (D)
+3,4 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (64,9%)
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 59,1% van 88 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Tilburg (Wielevenweg 34)
Vrachtauto C1 praktijk (C1)
+4 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (83,8%)
7 geslaagd van 8: te weinig examens voor een percentage
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 87,7% van 57 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Drunen (Lipsstraat 52A)
Nader onderzoek rijvaardigheid personenauto (B-NO)
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Aangepast herexamen personenauto (B-AA-H)
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Aangepast praktijkexamen personenauto (B-AA)
Landelijk gemiddelde: 49,1%
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
T-rijbewijs praktijk (T)
+14,8 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (64,4%)
5 geslaagd van 6: te weinig examens voor een percentage
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 80% van 30 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Drunen (Lipsstraat 52A)
Faalangstexamen personenauto (B-FA)
3 geslaagd van 5: te weinig examens voor een percentage
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 51,7% van 29 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Vrachtauto C met aanhangwagen praktijk aangepast (CE-AA)
5 geslaagd van 9: te weinig examens voor een percentage
3 geslaagd van 9: te weinig examens voor een percentage
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 44,4% van 18 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Drunen (Lipsstraat 52A)
Praktijkexamen motor verkeersdeelneming A2 (A2)
+1,5 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (75,4%)
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Vrachtauto C praktijk aangepast (C-AA)
+6,7 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (66%)
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
4 geslaagd van 5: te weinig examens voor een percentage
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 75% van 16 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Tilburg (Wielevenweg 34)
Aangepast praktijkexamen motor verkeersdeelneming A (A-AA)
6 geslaagd van 8: te weinig examens voor een percentage
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Praktijkexamen motor verkeersdeelneming A1 (A1)
6 geslaagd van 9: te weinig examens voor een percentage
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Praktijkexamen brommobiel (AM4)
+20,3 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (79,7%)
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
Meest gebruikte examenlocatie: Erp (Bussele 6)
Aangepast praktijkexamen personenauto met aanhangwagen (BE-AA)
6 geslaagd van 7: te weinig examens voor een percentage
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Praktijkexamen motor verkeersdeelneming A-getrapt (A-G)
4 geslaagd van 7: te weinig examens voor een percentage
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Aangepast nader onderzoek rijvaardigheid personenauto (B-NA)
3 geslaagd van 6: te weinig examens voor een percentage
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Categorieën met minder dan 5 examens krijgen geen eigen blok; ze tellen wel mee in de totalen hierboven. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Slagingspercentages zijn afkomstig van het CBR (open data, CC-BY 4.0) en gaan over het eerste examen. Doet een rijschool al haar praktijkexamens in één rijbewijscategorie, dan is het het cijfer van die categorie; bij een autorijschool die ook in een andere categorie examineert, is het het cijfer van rijbewijs B. Anders tellen de categorieën samen, en het label bij het cijfer zegt welke. Percentages op basis van minder dan 20 examens zijn statistisch minder betrouwbaar.
Specialisaties
Rijbewijscategorieën en prijzen
Kerngegevens
| Slagingspercentage eerste examens (CBR, alle rijbewijzen) | 68,5% |
|---|---|
| Aantal eerste examens (CBR, alle rijbewijzen) | 1.442 |
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Den Bosch (Hambakenwetering 13A) |
| Rijbewijscategorieën | A, A1, A2, AM, B, BE, C, CE, D, T |
| Aanvullende opleidingen (CBR) | Taxi-opleiding, ADR-opleiding, Code 95-opleiding |
| Specialisaties | Faalangst, ADHD, Spoedcursus, Automatisch rijden, Autisme (ASS) |
| KvK-nummer | 76495582 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 7767H2 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Veelgestelde vragen (4)
Wat is het slagingspercentage van Bax Opleidingen?
68,5% bij het eerste examen, volgens de officiële cijfers van het CBR, over alle rijbewijscategorieën samen waarin deze rijschool examens had. Dat cijfer is gebaseerd op 1.442 eerste examens in de CBR-meetperiode oktober 2025 t/m september 2026; herexamens tellen er niet in mee.
Welke rijbewijzen kun je halen bij Bax Opleidingen?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs A, A1, A2, AM, B, BE, C, CE, D, T.
Voor wie is Bax Opleidingen geschikt?
In ons profiel staan deze specialisaties vermeld: Faalangst, ADHD, Spoedcursus, Automatisch rijden, Autisme (ASS). Overleg met de rijschool wat er in jouw situatie mogelijk is.
Waar is Bax Opleidingen gevestigd?
Lipsstraat 52 A, 5151 RP in Drunen. Rijlessen starten vaak op een adres in overleg, dus vraag na waar je opstapt.
Locatie
Bericht aan Bax Opleidingen
Stuur je bericht direct of stel een openbare vraag op deze pagina.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Slagingspercentages gebaseerd op open data van het CBR (CC-BY 4.0).
Vergelijkbare rijscholen in Drunen

Autorijschool H. Fitters
Drunen, Noord-Brabant
Autorijschool H. Fitters is een autorijschool in Drunen met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 34,4%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 32 eerste examens.

Rijschool Bidass
Drunen, Noord-Brabant
Rijschool Bidass is een autorijschool in Drunen met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 39,3%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 28 eerste examens.

Rijschool Stefan van Bruchem
Drunen, Noord-Brabant
In Drunen vind je Rijschool Stefan van Bruchem met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 66,7%, boven het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 12 eerste examens.
