Innovated Support B.V. in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Innovated Support B.V.
Halsteren
Innovated Support B.V. is een combirijschool gevestigd in Halsteren met een slagingspercentage bij het eerste examen voor alle rijbewijzen van 38,5%, onder het landelijke gemiddelde per rijschool van 53,4%.
Over Innovated Support B.V.
Innovated Support B.V. is een combirijschool gevestigd in Halsteren, Noord-Brabant. De rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B, rijbewijs BE, rijbewijs C en rijbewijs CE.
Het slagingspercentage bij het eerste examen van Innovated Support B.V. ligt op 38,5% (alle rijbewijzen), onder het gemiddelde van rijscholen in Halsteren (65,4%). Dit cijfer is gebaseerd op 26 eerste examens.
Vergelijk Innovated Support B.V. met andere rijscholen in Halsteren.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
38,5%
10 geslaagd van 26 examens
Herexamens
48,3%
14 geslaagd van 29 examens
Alle praktijkexamens
43,6%
24 geslaagd van 55 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Praktijkexamen personenauto (B)
-32,4 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (49,1%)
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
Meest gebruikte examenlocatie: Barendrecht (Zwaalweg 1)
Herexamen personenauto (B-H)
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
Meest gebruikte examenlocatie: Barendrecht (Zwaalweg 1)
Praktijkexamen personenauto met aanhangwagen (BE)
7 geslaagd van 9: te weinig examens voor een percentage
Meest gebruikte examenlocatie: Barendrecht TIJDELIJK BVV (Dierensteinweg 6)
Faalangstexamen personenauto (B-FA)
3 geslaagd van 5: te weinig examens voor een percentage
Meest gebruikte examenlocatie: Barendrecht (Zwaalweg 1)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Categorieën met minder dan 5 examens krijgen geen eigen blok; ze tellen wel mee in de totalen hierboven. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Slagingspercentages zijn afkomstig van het CBR (open data, CC-BY 4.0) en gaan over het eerste examen. Doet een rijschool al haar praktijkexamens in één rijbewijscategorie, dan is het het cijfer van die categorie; bij een autorijschool die ook in een andere categorie examineert, is het het cijfer van rijbewijs B. Anders tellen de categorieën samen, en het label bij het cijfer zegt welke. Percentages op basis van minder dan 20 examens zijn statistisch minder betrouwbaar.
Rijbewijscategorieën en prijzen
Kerngegevens
| Slagingspercentage eerste examens (CBR, alle rijbewijzen) | 38,5% |
|---|---|
| Aantal eerste examens (CBR, alle rijbewijzen) | 26 |
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Barendrecht (Zwaalweg 1) |
| Rijbewijscategorieën | B, BE, C, CE |
| KvK-nummer | 73609757 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 4969F1 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Veelgestelde vragen (3)
Wat is het slagingspercentage van Innovated Support B.V.?
38,5% bij het eerste examen, volgens de officiële cijfers van het CBR, over alle rijbewijscategorieën samen waarin deze rijschool examens had. Dat cijfer is gebaseerd op 26 eerste examens in de CBR-meetperiode oktober 2025 t/m september 2026; herexamens tellen er niet in mee.
Welke rijbewijzen kun je halen bij Innovated Support B.V.?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B, BE, C, CE.
Waar is Innovated Support B.V. gevestigd?
Deze rijschool werkt in en rond Halsteren. Het exacte lesadres kun je bij de rijschool navragen.
Stel een openbare vraag
Je vraag wordt na controle publiek geplaatst. De rijschool kan reageren.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Slagingspercentages gebaseerd op open data van het CBR (CC-BY 4.0).
Vergelijkbare rijscholen in Halsteren

Mattemburgh Opleidingen
Halsteren, Noord-Brabant
Mattemburgh Opleidingen is een combirijschool gevestigd in Halsteren met een slagingspercentage bij het eerste examen voor alle rijbewijzen van 83,3%, boven het landelijke gemiddelde per rijschool van 53,4%.

Verkeersschool Mattemburgh B.V.
Halsteren, Noord-Brabant
In Halsteren vind je Verkeersschool Mattemburgh B.V. met een slagingspercentage bij het eerste examen voor alle rijbewijzen van 74,4%, boven het landelijke gemiddelde per rijschool van 53,4%.