Rijden Bij Bas in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Liever niet vermeld?
Rijden Bij Bas
Zutphen
Rijden Bij Bas is een autorijschool gevestigd in Zutphen met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 70,6%, boven het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%.
Over Rijden Bij Bas
Rijden Bij Bas is een autorijschool gevestigd in Zutphen, Gelderland. De rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.
Het slagingspercentage bij het eerste examen van Rijden Bij Bas ligt op 70,6% (rijbewijs B). Dit cijfer is gebaseerd op 17 eerste examens.
Vergelijk Rijden Bij Bas met andere rijscholen in Zutphen.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
70,6%
12 geslaagd van 17 examens
Herexamens
te weinig examens
4 geslaagd van 8 examens
Alle praktijkexamens
64%
16 geslaagd van 25 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Praktijkexamen personenauto (B)
+21,5 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (49,1%)
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
Meest gebruikte examenlocatie: Deventer (Duisburgstraat 10)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Categorieën met minder dan 5 examens krijgen geen eigen blok; ze tellen wel mee in de totalen hierboven. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Slagingspercentages zijn afkomstig van het CBR (open data, CC-BY 4.0) en gaan over het eerste examen. Doet een rijschool al haar praktijkexamens in één rijbewijscategorie, dan is het het cijfer van die categorie; bij een autorijschool die ook in een andere categorie examineert, is het het cijfer van rijbewijs B. Anders tellen de categorieën samen, en het label bij het cijfer zegt welke. Percentages op basis van minder dan 20 examens zijn statistisch minder betrouwbaar.
Specialisaties
Rijbewijscategorieën en prijzen
Kerngegevens
| Slagingspercentage eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 70,6% |
|---|---|
| Aantal eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 17 |
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Deventer (Duisburgstraat 10) |
| Rijbewijscategorieën | B |
| Specialisaties | Automatisch rijden |
| KvK-nummer | 87718855 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 1499Z7 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Veelgestelde vragen (4)
Wat is het slagingspercentage van Rijden Bij Bas?
70,6% bij het eerste examen voor rijbewijs B, volgens de officiële cijfers van het CBR. Dat cijfer is gebaseerd op 17 eerste examens voor rijbewijs B in de CBR-meetperiode oktober 2025 t/m september 2026; herexamens tellen er niet in mee.
Welke rijbewijzen kun je halen bij Rijden Bij Bas?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.
Voor wie is Rijden Bij Bas geschikt?
In ons profiel staan deze specialisaties vermeld: Automatisch rijden. Overleg met de rijschool wat er in jouw situatie mogelijk is.
Waar is Rijden Bij Bas gevestigd?
Deze rijschool werkt in en rond Zutphen. Het exacte lesadres kun je bij de rijschool navragen.
Bericht aan Rijden Bij Bas
Stuur je bericht direct of stel een openbare vraag op deze pagina.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Slagingspercentages gebaseerd op open data van het CBR (CC-BY 4.0).
Vergelijkbare rijscholen in Zutphen

Besterijles.nl/Zutphen
Zutphen, Gelderland
Besterijles.nl/Zutphen is een autorijschool gevestigd in Zutphen met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 73,1%, boven het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 26 eerste examens.

Garant Rijbewijs NL
Zutphen, Gelderland
In Zutphen vind je autorijschool Garant Rijbewijs NL met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 36,6%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 41 eerste examens.

MD-Rijschool
Zutphen, Gelderland
MD-Rijschool is een autorijschool gevestigd in Zutphen met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 37,9%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 29 eerste examens.

Rijbewijs Fixers
Zutphen, Gelderland
Rijbewijs Fixers is een combirijschool gevestigd in Zutphen.

Rijschool Car Les
Zutphen, Gelderland
In Zutphen vind je combirijschool Car les met een slagingspercentage bij het eerste examen voor alle rijbewijzen van 77,4%, boven het landelijke gemiddelde per rijschool van 53,4%.

Rijschool Luuk Bouman t.h.o.d.n. NXXT Rijscholen
Zutphen, Gelderland
In Zutphen vind je Rijschool Luuk Bouman t.h.o.d.n. NXXT Rijscholen met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 51,9%, boven het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 27 eerste examens.