Rijschool Flawless in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Rijschool Flawless
Waalwijk
In Waalwijk vind je Rijschool Flawless met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 21,7%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 23 eerste examens.
Over Rijschool Flawless
Rijschool Flawless is een autorijschool gevestigd in Waalwijk, Noord-Brabant. Hier haal je rijbewijs B.
Het slagingspercentage bij het eerste examen van Rijschool Flawless ligt op 21,7% (rijbewijs B). Dit cijfer is gebaseerd op 23 eerste examens.
Vergelijk Rijschool Flawless met andere rijscholen in Waalwijk.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
21,7%
5 geslaagd van 23 examens
Herexamens
25%
19 geslaagd van 76 examens
Alle praktijkexamens
24,2%
24 geslaagd van 99 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Herexamen personenauto (B-H)
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Nader onderzoek rijvaardigheid personenauto (B-NO)
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Praktijkexamen personenauto (B)
-27,4 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (49,1%)
Meest gebruikte examenlocatie: Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Slagingspercentages zijn afkomstig van het CBR (open data, CC-BY 4.0) en gaan over het eerste examen. Doet een rijschool al haar praktijkexamens in één rijbewijscategorie, dan is het het cijfer van die categorie; bij een autorijschool die ook in een andere categorie examineert, is het het cijfer van rijbewijs B. Anders tellen de categorieën samen, en het label bij het cijfer zegt welke. Percentages op basis van minder dan 20 examens zijn statistisch minder betrouwbaar.
Rijbewijscategorieën en prijzen
Kerngegevens
| Slagingspercentage eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 21,7% |
|---|---|
| Aantal eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 23 |
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Den Bosch (Hambakenwetering 13A) |
| Rijbewijscategorieën | B |
| Aanvullende opleidingen (CBR) | Taxi-opleiding |
| KvK-nummer | 93151586 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 5371U4 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Veelgestelde vragen (3)
Wat is het slagingspercentage van Rijschool Flawless?
21,7% bij het eerste examen voor rijbewijs B, volgens de officiële cijfers van het CBR. Dat cijfer is gebaseerd op 23 eerste examens voor rijbewijs B in de CBR-meetperiode oktober 2025 t/m september 2026; herexamens tellen er niet in mee.
Welke rijbewijzen kun je halen bij Rijschool Flawless?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.
Waar is Rijschool Flawless gevestigd?
Deze rijschool werkt in en rond Waalwijk. Het exacte lesadres kun je bij de rijschool navragen.
Stel een openbare vraag
Je vraag wordt na controle publiek geplaatst. De rijschool kan reageren.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Slagingspercentages gebaseerd op open data van het CBR (CC-BY 4.0).
Vergelijkbare rijscholen in Waalwijk

Auto- en Motorrijschool Sensation
Waalwijk, Noord-Brabant
In Waalwijk vind je combirijschool Auto- en Motorrijschool Sensation met een slagingspercentage bij het eerste examen voor alle rijbewijzen van 60%, boven het landelijke gemiddelde per rijschool van 53,4%.

Autorijschool ATA
Waalwijk, Noord-Brabant
In Waalwijk vind je Autorijschool ATA met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 24,2%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 33 eerste examens.

Autorijschool Alp
Waalwijk, Noord-Brabant
Autorijschool Alp is een autorijschool gevestigd in Waalwijk met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 52,2%, boven het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 23 eerste examens.

Autorijschool Waalwijk
Waalwijk, Noord-Brabant
In Waalwijk vind je Autorijschool Waalwijk met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 21,4%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 28 eerste examens.

Rijschool 0416
Waalwijk, Noord-Brabant
Rijschool 0416 is gevestigd in Waalwijk en leidt op voor het autorijbewijs, categorie B.
