Ga naar hoofdinhoudGa naar hoofdinhoud
Het vergelijkingsplatform voor rijscholen

Rijschool Helios in het kort

Rijschool Helios in Rockanje heeft rijlessen vanaf € 65 per les. Vergelijk deze rijschool met andere rijscholen in Rockanje.
Rijschool Helios
Rijschool Helios
Rijschool Helios
Rijschool Helios

4 foto's. Klik op een foto voor een grote versie; met de pijltjes blader je door de rest.

Deze rijschool heeft een betaald abonnement op Rijscholenvergelijken.nl
PionierGeclaimdAutorijschool

Rijschool Helios

Rockanje

Als rijschool in regio Voorne aan Zee staan we voor kwaliteit, transparantie, en eerlijke prijzen. Ik geef lessen op maat zodat jij zo snel en voordelig mogelijk je autorijbewijs kunt halen!

€ 65
per les vanaf

Over Rijschool Helios

Al onze tarieven zijn inclusief BTW. In alle pakketten zit standaard een CBR praktijkexamen én tussentijdse toets om je slagingskansen te vergroten, dit is al verwerkt in de prijs.

Ik werk met gratis proeflessen waarna ik een aanbod op maat doe. In dit aanbod maak ik duidelijk hoeveel lessen voor ieder onderdeel (voertuigbeheersing, bijzondere verrichtingen, etc.) je nodig hebt om je rijbewijs te halen. Zo weet jij waar je aan toe bent en heb je een duidelijk beeld van hoe jouw route naar je rijbewijs eruit ziet!

Voordat ik een rijschool begon was ik werkzaam als psycholoog in de GGZ. Daardoor kan ik rekening houden met jouw persoonlijke factoren om de lessen zo goed mogelijk aan te laten sluiten op wat jij nodig hebt.

Neem een kijkje op de website rijschoolhelios.nl voor meer informatie over de rijschool, de lespakketten, en over mij als instructeur.

Tot ziens in de lesauto!

Specialisaties

Rijbewijscategorieën en prijzen

1 categorie
Lesprijs
€ 65
per les van 60 minuten
Pakketten van € 690 tot € 3.880

Kerngegevens

Kerngegevens van Rijschool Helios
Lesprijs vanaf (opgave rijschool)€ 65 per les
Automaat of schakel (opgave rijschool)Schakel
RijbewijscategorieënB
SpecialisatiesRijangst, ADHD, Faalangst, Spoedcursus, Jongeren (17 jaar), Autisme (ASS), Opfriscursus
LestalenNederlands
KvK-nummer42106105

Contactgegevens

AdresRockanje
Telefoon0634480113

Openingstijden

Maandag
06:00 – 18:00
Dinsdag
06:00 – 18:00
Woensdag
06:00 – 18:00
Donderdag
06:00 – 18:00
Vrijdag
06:00 – 18:00
Zaterdag
Gesloten
Zondag
Gesloten

Veelgestelde vragen (4)

Wat kost een rijles bij Rijschool Helios?

Rijlessen beginnen bij € 65 per les. Dit tarief is door de rijschool zelf opgegeven; vraag altijd naar de actuele prijzen en de lesduur.

Welke rijbewijzen kun je halen bij Rijschool Helios?

Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.

Voor wie is Rijschool Helios geschikt?

In ons profiel staan deze specialisaties vermeld: Rijangst, ADHD, Faalangst, Spoedcursus, Jongeren (17 jaar), Autisme (ASS), Opfriscursus. Overleg met de rijschool wat er in jouw situatie mogelijk is.

Waar is Rijschool Helios gevestigd?

Deze rijschool werkt in en rond Rockanje. Het exacte lesadres kun je bij de rijschool navragen.

Deel uw ervaring met Rijschool Helios

Laatst bijgewerkt op

Meer ontdekken

Deel deze rijschool

Vergelijkbare rijscholen in Rockanje

Statistiekkaart Autorijschool Chris Lim t.h.o.d.n. LesGO
Autorijschool

Autorijschool Chris Lim t.h.o.d.n. LesGO

Rockanje, Zuid-Holland

CBR

Autorijschool Chris Lim t.h.o.d.n. LesGO is een autorijschool gevestigd in Rockanje met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 27,9%, onder het landelijke gemiddelde per rijschool van 53,4%. Gebaseerd op 61 eerste examens.

Bekijk profiel →
Statistiekkaart Autorijschool Elma t.h.o.d.n. NXXT
Autorijschool

Autorijschool Elma t.h.o.d.n. NXXT

Rockanje, Zuid-Holland

CBR

Autorijschool Elma t.h.o.d.n. NXXT is een autorijschool in Rockanje met een slagingspercentage bij het eerste examen voor alle rijbewijzen van 60,7%, boven het landelijke gemiddelde per rijschool van 53,4%.

Bekijk profiel →
Statistiekkaart Autorijschool Wim Kruisinga
Autorijschool

Autorijschool Wim Kruisinga

Rockanje, Zuid-Holland

CBR

Autorijschool Wim Kruisinga is een autorijschool gevestigd in Rockanje met een slagingspercentage bij het eerste examen voor alle rijbewijzen van 69,1%, boven het landelijke gemiddelde per rijschool van 53,4%.

Bekijk profiel →
Statistiekkaart Rijschool VERA
Autorijschool

Rijschool VERA

Rockanje, Zuid-Holland

CBR

Rijschool VERA verzorgt in Rockanje de opleiding voor rijbewijs B.

Bekijk profiel →