Sorcars Rijschool in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Liever niet vermeld?
Sorcars Rijschool
Rotterdam
Sorcars Rijschool is een autorijschool in Rotterdam die zich richt op het behalen van rijbewijs B. Deze bij het CBR geregistreerde rijschool biedt rijlessen in de Rotterdamse omgeving.
Over Sorcars Rijschool
Sorcars Rijschool is gevestigd in Rotterdam en helpt cursisten bij het behalen van rijbewijs B.
De rijschool richt zich op het autorijbewijs en biedt praktijklessen in Rotterdam en omgeving. Rotterdam kent een gevarieerd verkeersbeeld met drukke stadswegen, snelwegen en verschillende verkeerssituaties die ideaal zijn voor een complete rijopleiding. Van de Coolsingel tot de ringwegen - cursisten maken kennis met uiteenlopende verkeerssituaties.
Praktijklessen in Rotterdam
Bij Sorcars krijg je rijlessen die zijn afgestemd op het Rotterdamse verkeer. De stad biedt veel mogelijkheden om verschillende rijvaardigheden te oefenen: van parkeren in drukke winkelstraten tot invoegen op snelwegen. Ook het rijden in havengebieden en industrieterreinen kan onderdeel zijn van de lessen, afhankelijk van de route die de instructeur kiest.
Ligging en bereikbaarheid
De ligging in Rotterdam biedt voordelen voor cursisten die in de stad en regio wonen. Rotterdam is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, wat handig is voor leerlingen die nog niet zelfstandig kunnen rijden. Na afloop van de lessen ben je vaak al bekend met verschillende routes door de stad.
Voor meer informatie over lesschema's, tarieven en beschikbaarheid kun je contact opnemen met Sorcars Rijschool. Zij kunnen je vertellen wat de mogelijkheden zijn en hoe het lesproces eruitziet. Elke rijopleiding is anders, dus het is verstandig om vooraf je wensen en mogelijkheden te bespreken.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
te weinig examens
1 geslaagd van 3 examens
Herexamens
te weinig examens
4 geslaagd van 6 examens
Alle praktijkexamens
te weinig examens
5 geslaagd van 9 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Herexamen personenauto (B-H)
3 geslaagd van 5: te weinig examens voor een percentage
Meest gebruikte examenlocatie: Barendrecht (Zwaalweg 1)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Categorieën met minder dan 5 examens krijgen geen eigen blok; ze tellen wel mee in de totalen hierboven. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Reviews van Google
Wanda Eliza
maart 2026
Ali en zijn team zijn de beste, daar rijden we graag een stukje voor om. Je kan altijd snel terecht en ze denken altijd met je mee. Mijn man is al jaren een tevreden klant daar en nu dat dochterlief e...
Romario m
oktober 2020
Proffesionele bedrijf, goede service! Heeft verstand van auto's. Nieuwe remklauw en schijven en blokken laten vervangen.
Aidan Ravy
mei 2025
Sorcars gebeld voor een reparatie in het kader van mijn APK-keuring. Ik kon snel terecht en de reparatie is vakkundig en snel uitgevoerd. Fijn dat ik zo snel geholpen werd! Ik raad deze autogarage zek...
Gisella Paters
november 2024
Wat een geweldige service!! Vanaf nu ben ik vaste klant daar! Goede expertise en super vriendelijk personeel.
M A
september 2025
Top bedrijf! Bedankt Voor de geweldige service!
Powered by Google. Alle Google Reviews worden ongewijzigd getoond.
Rijbewijscategorieën en prijzen
Ter indicatie: in Rotterdam kost een rijles voor rijbewijs B bij rijscholen met een bekende lesprijs € 41 tot € 90 per les van 60 minuten (gemiddeld € 61,22, omgerekend naar een les van 60 minuten, alleen schakel). Lesprijzen komen van de rijschool zelf of staan letterlijk op haar eigen website; een prijs van de website is niet door de rijschool aan ons bevestigd. Van Sorcars Rijschool kennen we nog geen lesprijs.
Kerngegevens
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Barendrecht (Zwaalweg 1) |
|---|---|
| Google-beoordeling | 4,7 sterren (42 reviews) |
| Rijbewijscategorieën | B |
| KvK-nummer | 57640823 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 8787Z6 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Openingstijden
- Maandag
- 09:00 – 18:00
- Dinsdag
- 09:00 – 18:00
- Woensdag
- 09:00 – 18:00
- Donderdag
- 09:00 – 18:00
- Vrijdag
- 09:00 – 18:00
- Zaterdag
- 09:00 – 17:00
- Zondag
- Gesloten
Veelgestelde vragen (2)
Welke rijbewijzen kun je halen bij Sorcars Rijschool?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.
Waar is Sorcars Rijschool gevestigd?
Deze rijschool werkt in en rond Rotterdam. Het exacte lesadres kun je bij de rijschool navragen.
Bericht aan Sorcars Rijschool
Stuur je bericht direct of stel een openbare vraag op deze pagina.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
- Google-beoordeling: laatst opgehaald bij Google op 31 augustus 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Vergelijkbare rijscholen in Rotterdam

Rijschool HERS
Rotterdam, Zuid-Holland
Rijschool HERS is sinds 1985 actief in Rotterdam en biedt rijlessen voor auto, motor en scooter. Je wordt altijd thuis opgehaald en afgezet, ook in omliggende plaatsen zoals Vlaardingen en Capelle aan den IJssel.

Demo Opleidingen
Rotterdam, Zuid-Holland
Demo Opleidingen is een allround rijschool in Rotterdam die auto-, motor- en scooterlessen aanbiedt. Je kunt direct starten zonder wachttijden en flexibel betalen in termijnen.

De Rijscholen Concurrent
Rotterdam, Zuid-Holland
De Rijscholen Concurrent is een CBR geregistreerde rijschool die actief is in Rotterdam, Vlaardingen, Schiedam, Barendrecht, Den Haag en omstreken. Ze bieden rijlessen voor rijbewijs B aan, met zowel automaat als schakel auto's, inclusief spoedcursussen en theoriecursussen online.

Avanti
Rotterdam, Zuid-Holland
Rijschool Avanti in Rotterdam biedt rijlessen voor auto, motor en bromfiets met een zelf ontwikkelde spoedcursus. Ze hebben een eigen theoriesysteem dat identiek is aan het CBR-systeem en bieden verschillende rijlespakketten aan.

