Verkeersschool Excellent in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Liever niet vermeld?
Verkeersschool Excellent
Hulsackers 24, Emmen
Verkeersschool Excellent in Emmen biedt rijlessen voor auto (B) en motor (A, A2) rijbewijzen met vaste instructeurs. Ze hebben flexibele lestijden, geen wachttijden en bieden een "Try the bike" proefles van 90 minuten voor €60.
Over Verkeersschool Excellent
Verkeersschool Excellent is een lokale rijschool in Emmen waar je terecht kunt voor zowel auto- als motorrijlessen. De rijschool biedt training voor rijbewijs B (auto) en rijbewijzen A en A2 (motor) in Emmen en omgeving.
Vaste instructeurs en persoonlijke begeleiding
Bij Verkeersschool Excellent krijg je altijd een vaste instructeur toegewezen. De rijschool hanteert een doelgerichte aanpak waarbij de focus volledig ligt op het behalen van jouw rijbewijs. Je ontvangt persoonlijke aandacht en duidelijke begeleiding tijdens het leerproces.
Flexibele lessen zonder wachttijden
De rijschool biedt rijlessen zonder wachttijden en flexibele lestijden die aansluiten bij jouw planning. Er zijn verschillende lespakketten beschikbaar die zijn afgestemd op jouw niveau en ervaring. Voor wie niet zeker weet hoeveel lessen nodig zijn, biedt de rijschool een intake aan voor €60.
Try the bike proefles
Twijfel je nog of motorrijden iets voor jou is? Verkeersschool Excellent heeft een speciaal "Try the bike" programma waarbij je 90 minuten kunt proeven van het motorrijden voor €60. Dit geeft je de kans om te ervaren of een motorrijbewijs bij je past voordat je een volledig lespakket afneemt.
Contact en bereikbaarheid
Voor vragen over een proefles of om direct te starten met rijlessen kun je contact opnemen via WhatsApp op 06-52875838 of via het contactformulier op de website. De rijschool maakt het gemakkelijk om snel van start te gaan met je rijopleiding.
Cijfers en vergelijking
Het slagingspercentage bij het eerste examen voor alle rijbewijzen is 55,8%, boven het gemiddelde per rijschool in Emmen (47,4%). Het slagingspercentage geldt voor de laatste meetperiode en is gebaseerd op 43 eerste examens. Beoordeeld met 4,9/5 op basis van 48 Google reviews. Dat is rond het stadsgemiddelde (4,7/5). Een van de 25 rijscholen in Emmen.
Bron: CBR open data en rijscholenvergelijken.nl.
Bedragen in deze tekst komen van de website van de rijschool zelf en zijn niet door de rijschool bevestigd. Kijk voor actuele tarieven op hun eigen website.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
55,8%
24 geslaagd van 43 examens
Herexamens
62,9%
22 geslaagd van 35 examens
Alle praktijkexamens
59%
46 geslaagd van 78 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Praktijkexamen motor verkeersdeelneming A (A)
-10 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (73,6%)
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 63,2% van 38 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Emmen (Nijbracht 112)
Praktijkexamen personenauto (B)
Landelijk gemiddelde: 49,1%
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
Meest gebruikte examenlocatie: Emmen (Nijbracht 112)
Herexamen personenauto (B-H)
⚠️ Beperkte data, statistisch minder betrouwbaar
Meest gebruikte examenlocatie: Emmen (Nijbracht 112)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Categorieën met minder dan 5 examens krijgen geen eigen blok; ze tellen wel mee in de totalen hierboven. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Slagingspercentages zijn afkomstig van het CBR (open data, CC-BY 4.0) en gaan over het eerste examen. Doet een rijschool al haar praktijkexamens in één rijbewijscategorie, dan is het het cijfer van die categorie; bij een autorijschool die ook in een andere categorie examineert, is het het cijfer van rijbewijs B. Anders tellen de categorieën samen, en het label bij het cijfer zegt welke. Percentages op basis van minder dan 20 examens zijn statistisch minder betrouwbaar.
Reviews van Google
Ceejay H
mei 2026
Gister geslaagd voor mijn motorrijbewijs! Beide praktijk examens in 1 keer gehaald. Super duidelijke lessen gehad en denkt goed met je mee. Nogmaals super bedankt voor de hulp en de super leuke lessen...
Bohdan
april 2026
Beste rijschool! Bryan legt alles duidelijk en rustig uit, is geduldig en denkt echt met je mee. Hij past de lessen aan op jouw niveau en zorgt voor een persoonlijke aanpak. Dankzij hem heb ik mijn ri...
nitika rigter
augustus 2025
Vandaag heb ik mijn rijexamen in één keer gehaald, en dat is echt te danken aan Bryan! Hij is een uitstekende rijinstructeur die altijd duidelijk en goed uitlegt. Hij weet precies waar je op moet lett...
Hamza Yilmaz
oktober 2025
Vanmiddag in één keer kunnen slagen voor mijn praktijk examen auto , Bryan heeft mij heel erg geholpen in het proces er van omdat hij op een rustige maar chille manier uitleg geeft . Ik wist niks van...
Juri Win
oktober 2024
Echt een top rij instructeur! Bryan geeft op een duidelijke manier uitleg en zet veel aandacht op de punten die je persoonlijk wat moeilijker vindt zodat je deze zo onder de knie hebt! Hij is ook heel...
Powered by Google. Alle Google Reviews worden ongewijzigd getoond.
Rijbewijscategorieën en prijzen
Ter indicatie: in Emmen kost een rijles voor rijbewijs B bij rijscholen met een bekende lesprijs € 60 tot € 65 per les van 60 minuten (gemiddeld € 63,33, omgerekend naar een les van 60 minuten, alleen schakel). Lesprijzen komen van de rijschool zelf of staan letterlijk op haar eigen website; een prijs van de website is niet door de rijschool aan ons bevestigd. Van Verkeersschool Excellent kennen we nog geen lesprijs.
Kerngegevens
| Slagingspercentage eerste examens (CBR, alle rijbewijzen) | 55,8% |
|---|---|
| Aantal eerste examens (CBR, alle rijbewijzen) | 43 |
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Emmen (Nijbracht 112) |
| Google-beoordeling | 4,9 sterren (48 reviews) |
| Rijbewijscategorieën | A2, A, B |
| Lestalen | Nederlands |
| KvK-nummer | 89867343 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 2499X9 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Rijexamen in Emmen
Dit is de wachttijd die het CBR publiceert voor examenplaats Emmen, stand van week 42. Er kunnen eerder losse plekken vrij zijn, en het zegt niet bij welke examenplaats deze rijschool examen doet.
Openingstijden
- Maandag
- 08:00 – 20:00
- Dinsdag
- 08:00 – 20:00
- Woensdag
- 08:00 – 20:00
- Donderdag
- 08:00 – 20:00
- Vrijdag
- 08:00 – 20:00
- Zaterdag
- 08:00 – 14:00
- Zondag
- 10:00 – 16:00
Veelgestelde vragen (3)
Wat is het slagingspercentage van Verkeersschool Excellent?
55,8% bij het eerste examen, volgens de officiële cijfers van het CBR, over alle rijbewijscategorieën samen waarin deze rijschool examens had. Dat cijfer is gebaseerd op 43 eerste examens in de CBR-meetperiode oktober 2025 t/m september 2026; herexamens tellen er niet in mee.
Welke rijbewijzen kun je halen bij Verkeersschool Excellent?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs A2, A, B.
Waar is Verkeersschool Excellent gevestigd?
Hulsackers 24, 7824 LD in Emmen. Rijlessen starten vaak op een adres in overleg, dus vraag na waar je opstapt.
Locatie
Stel een openbare vraag
Je vraag wordt na controle publiek geplaatst. De rijschool kan reageren.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
- Google-beoordeling: laatst opgehaald bij Google op 24 juli 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Slagingspercentages gebaseerd op open data van het CBR (CC-BY 4.0).
Vergelijkbare rijscholen in Emmen

Opleidingscentrum DIBO
Emmen, Drenthe
Opleidingscentrum DIBO is een combirijschool in Emmen met een slagingspercentage bij het eerste examen voor alle rijbewijzen van 69,8%, boven het landelijke gemiddelde per rijschool van 53,4%.

rsc Prinz
Emmen, Drenthe
rsc Prinz is een autorijschool gevestigd in Emmen met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 41,7%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 12 eerste examens.

Bernsen rijopleiding
Emmen, Drenthe
Bernsen rijopleiding in Emmen biedt rijlessen in zowel schakel als automaat met een vaste instructeur. Ze bedienen leerlingen vanaf 16,5 jaar en hebben ervaring met angstige en prikkelgevoelige rijders.

Rijschool Rosita
Emmen, Drenthe
Rijschool Rosita biedt rijlessen voor zowel auto (schakel en automaat) als motor in Emmen. Je kunt een proefles aanvragen om te bepalen hoeveel lessen je nodig hebt.

Rijschool Happy Wheels
Emmen, Drenthe
Rijschool Happy Wheels in Emmen biedt rijlessen voor zowel schakel- als automatische auto's. De rijschool heeft veel ervaring met het begeleiden van leerlingen met rijangst en drempelvrees.

Rijschool de Brug
Emmen, Drenthe
In Emmen vind je Rijschool de Brug met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 30,4%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 23 eerste examens.