Autorijschool Euro Drive in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Liever niet vermeld?
Autorijschool Euro Drive
Rivierenstraat 156, Berkel en Rodenrijs
Autorijschool Euro Drive is een autorijschool gevestigd in Berkel en Rodenrijs met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 43,9%, onder het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 57 eerste examens.
Over Autorijschool Euro Drive
Autorijschool Euro Drive is een autorijschool gevestigd in Berkel en Rodenrijs, Zuid-Holland. De rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.
Het slagingspercentage bij het eerste examen van Autorijschool Euro Drive ligt op 43,9% (rijbewijs B). Dit cijfer is gebaseerd op 57 eerste examens.
Vergelijk Autorijschool Euro Drive met andere rijscholen in Berkel en Rodenrijs.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
43,9%
25 geslaagd van 57 examens
Herexamens
57,5%
23 geslaagd van 40 examens
Alle praktijkexamens
49,5%
48 geslaagd van 97 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Praktijkexamen personenauto (B)
-5,2 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (49,1%)
Meest gebruikte examenlocatie: Rotterdam (Noorderbocht 25)
Herexamen personenauto (B-H)
Meest gebruikte examenlocatie: Rotterdam (Noorderbocht 25)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Categorieën met minder dan 5 examens krijgen geen eigen blok; ze tellen wel mee in de totalen hierboven. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Slagingspercentages zijn afkomstig van het CBR (open data, CC-BY 4.0) en gaan over het eerste examen. Doet een rijschool al haar praktijkexamens in één rijbewijscategorie, dan is het het cijfer van die categorie; bij een autorijschool die ook in een andere categorie examineert, is het het cijfer van rijbewijs B. Anders tellen de categorieën samen, en het label bij het cijfer zegt welke. Percentages op basis van minder dan 20 examens zijn statistisch minder betrouwbaar.
Specialisaties
Reviews van Google
Zara van der Valk
juni 2025
Vandaag mijn rijbewijs in 1x gehaald bij de rijschool Euro Drive. Hele fijne en duidelijke lessen gehad van Omar en natuurlijk ook veel gezelligheid. Zeer tevreden over de rijopleiding en zeker aan te...
Ian Vonk
juni 2025
Vandaag in 1x geslaagd door de chille en duidelijke uitleg van farley. Heb ik 2 maanden mijn rijbewijs binnen dus top!
Rosalie
april 2025
Gisteren in 1x geslaagd voor het rijexamen dankzij de rustige begeleiding en duidelijke uitleg van Farley. Bedankt voor de lessen!
Collin Bakker
maart 2023
Heel fijn leerproces gehad samen met Omar in de auto. Door zijn duidelijke aanpak tijdens de lessen pak je het snel op en het is ook nog eens gezellig! In 1x geslaagd, aanrader voor iedereen.
Milou Bos
januari 2023
Leukste rij instructeur ooit. Kan ook erg goed zingen. Geeft duidelijke aanwijzingen en zorgt er voor dat je je altijd op je gemak voelt. En in 1 keer geslaagd! Bedankt Omar!
Powered by Google. Alle Google Reviews worden ongewijzigd getoond.
Rijbewijscategorieën en prijzen
Kerngegevens
| Slagingspercentage eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 43,9% |
|---|---|
| Aantal eerste examens (CBR, rijbewijs B) | 57 |
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Rotterdam (Noorderbocht 25) |
| Google-beoordeling | 5,0 sterren (43 reviews) |
| Rijbewijscategorieën | B |
| Specialisaties | Spoedcursus |
| KvK-nummer | 24197208 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 0112G7 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Openingstijden
- Maandag
- 09:00 – 19:00
- Dinsdag
- 08:30 – 19:00
- Woensdag
- 10:00 – 20:00
- Donderdag
- 10:00 – 20:00
- Vrijdag
- 10:00 – 20:00
- Zaterdag
- 10:00 – 14:00
- Zondag
- Gesloten
Veelgestelde vragen (4)
Wat is het slagingspercentage van Autorijschool Euro Drive?
43,9% bij het eerste examen voor rijbewijs B, volgens de officiële cijfers van het CBR. Dat cijfer is gebaseerd op 57 eerste examens voor rijbewijs B in de CBR-meetperiode oktober 2025 t/m september 2026; herexamens tellen er niet in mee.
Welke rijbewijzen kun je halen bij Autorijschool Euro Drive?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs B.
Voor wie is Autorijschool Euro Drive geschikt?
In ons profiel staan deze specialisaties vermeld: Spoedcursus. Overleg met de rijschool wat er in jouw situatie mogelijk is.
Waar is Autorijschool Euro Drive gevestigd?
Rivierenstraat 156, 2652 CK in Berkel en Rodenrijs. Rijlessen starten vaak op een adres in overleg, dus vraag na waar je opstapt.
Locatie
Bericht aan Autorijschool Euro Drive
Stuur je bericht direct of stel een openbare vraag op deze pagina.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
- Google-beoordeling: laatst opgehaald bij Google op 5 maart 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Slagingspercentages gebaseerd op open data van het CBR (CC-BY 4.0).
Vergelijkbare rijscholen in Berkel en Rodenrijs

Rijschool Diosa
Berkel en Rodenrijs, Zuid-Holland
Rijschool Diosa uit Berkel en Rodenrijs biedt rijlessen met vaste instructeurs en persoonlijke begeleiding. Je rijdt met nieuwe auto's met moderne technologie en krijgt een op maat gemaakt lesplan.

Autorijschool 3B
Berkel en Rodenrijs, Zuid-Holland
In Berkel en Rodenrijs vind je Autorijschool 3B met een slagingspercentage bij het eerste examen voor rijbewijs B van 69,2%, boven het landelijke gemiddelde per examen voor rijbewijs B van 49,1%. Gebaseerd op 39 eerste examens.

Rijschool License City
Berkel en Rodenrijs, Zuid-Holland
Rijschool License City is een combirijschool uit Berkel en Rodenrijs, met opleidingen voor rijbewijs B, A, A1 en A2. De rijschool richt zich onder meer op automatisch rijden. Aan de bedrijfsvermelding op Google staat een beoordeling van 5 sterren.

AC Drive
Berkel en Rodenrijs, Zuid-Holland
AC Drive biedt rijlessen voor rijbewijs B zonder wachtlijsten, met flexibele lespakketten en de mogelijkheid om direct te starten. De rijschool hanteert vaste tarieven en biedt zowel reguliere als intensieve rijopleidingen aan.

Ambitie Rijopleidingen
Berkel en Rodenrijs, Zuid-Holland
Ambitie Rijopleidingen is een rijschool met meer dan 20 jaar ervaring, actief in Rotterdam, Lansingerland, Barendrecht, Den Haag en het Westland. Ze bieden rijopleidingen voor alle categorieën van scooter tot vrachtwagen en bus, met flexibele lestijden ook in avonden en weekenden.

rijschool Freelance
Berkel en Rodenrijs, Zuid-Holland
Rijschool Freelance biedt autorijlessen in Rotterdam, Den Haag, Zoetermeer en omgeving. Je rijdt altijd in dezelfde Volkswagen Golf type 7 met een vaste instructeur die je van begin tot eind begeleidt.