rijbijvincent.nl in het kort
Is dit uw rijschool?
Beheer wat leerlingen zien op uw vermelding. Voeg rijbewijscategorieën, foto's en beschrijvingen toe om beter gevonden te worden.
Beheer aanvragenIets anders regelen, zoals gegevens corrigeren, de foto of de contactoptie? Uw rijschool op Rijscholenvergelijken.nl
Liever niet vermeld?
rijbijvincent.nl
Oude Wetering
In Oude Wetering vind je combirijschool rijbijvincent.nl met een slagingspercentage bij het eerste examen voor alle rijbewijzen van 72,9%, boven het landelijke gemiddelde per rijschool van 53,4%. Gebaseerd op 203 eerste examens.
Over rijbijvincent.nl
rijbijvincent.nl is een combirijschool gevestigd in Oude Wetering, Zuid-Holland. Hier haal je onder andere rijbewijs A, rijbewijs B en rijbewijs BE.
Vergelijk rijbijvincent.nl met andere rijscholen in Oude Wetering.
Examenstatistieken
okt 2025 - sep 2026Alle rijbewijscategorieën samen
Eerste examens
72,9%
148 geslaagd van 203 examens
Herexamens
70,5%
55 geslaagd van 78 examens
Alle praktijkexamens
72,2%
203 geslaagd van 281 examens
Vergelijkingen en ranglijsten op deze site gebruiken het slagingspercentage bij het eerste examen. Dat cijfer laat zien hoe vaak een kandidaat in een keer slaagt en is niet te beïnvloeden door vaker te herkansen. Het totaal over alle praktijkexamens staat er ter informatie naast en telt niet mee in ranglijsten.
Praktijkexamen personenauto (B)
+11,7 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (49,1%)
Meest gebruikte examenlocatie: Leiden (Smaragdlaan 99A)
Praktijkexamen personenauto met aanhangwagen (BE)
+7 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (78%)
8 geslaagd van 9: te weinig examens voor een percentage
Alle pogingen samen (1e poging + herexamens): 85,5% van 69 examens voldoende
Meest gebruikte examenlocatie: Leiden (Smaragdlaan 99A)
Herexamen personenauto (B-H)
Meest gebruikte examenlocatie: Leiden (Smaragdlaan 99A)
Praktijkexamen motor verkeersdeelneming A (A)
+10,3 procentpunt t.o.v. landelijk gemiddelde (73,6%)
Meest gebruikte examenlocatie: Leiden (Smaragdlaan 99A)
Faalangstexamen personenauto (B-FA)
6 geslaagd van 7: te weinig examens voor een percentage
Meest gebruikte examenlocatie: Leiden (Smaragdlaan 99A)
Bron: CBR open data (CC-BY 4.0), meetperiode okt 2025 - sep 2026. Tussentijdse toetsen en theorie-examens tellen niet mee als praktijkexamen. Categorieën met minder dan 5 examens krijgen geen eigen blok; ze tellen wel mee in de totalen hierboven. Een percentage tonen we vanaf 10 examens, omdat een percentage over minder examens weinig zegt.
Slagingspercentage over de tijd
Slagingspercentages zijn afkomstig van het CBR (open data, CC-BY 4.0) en gaan over het eerste examen. Doet een rijschool al haar praktijkexamens in één rijbewijscategorie, dan is het het cijfer van die categorie; bij een autorijschool die ook in een andere categorie examineert, is het het cijfer van rijbewijs B. Anders tellen de categorieën samen, en het label bij het cijfer zegt welke. Percentages op basis van minder dan 20 examens zijn statistisch minder betrouwbaar.
Specialisaties
Rijbewijscategorieën en prijzen
Kerngegevens
| Slagingspercentage eerste examens (CBR, alle rijbewijzen) | 72,9% |
|---|---|
| Aantal eerste examens (CBR, alle rijbewijzen) | 203 |
| Meest gebruikte examenlocatie (CBR) | Leiden (Smaragdlaan 99A) |
| Lesprijs vanaf (volgens eigen website) | € 68 per les |
| Rijbewijscategorieën | A, B, BE |
| Specialisaties | Faalangst, ADHD, Autisme (ASS) |
| KvK-nummer | 52645657 |
| Rijschoolnummer (CBR) | 1987H7 |
CBR-cijfers over de meetperiode oktober 2025 t/m september 2026. Bron: CBR open data (CC-BY 4.0).
Contactgegevens
Examenlocatie
Meest gebruikte examenlocatie volgens CBR-cijfers over oktober 2025 t/m september 2026. Dit volgt uit de geregistreerde examens en is geen instelling van de rijschool.
Veelgestelde vragen (5)
Wat is het slagingspercentage van rijbijvincent.nl?
72,9% bij het eerste examen, volgens de officiële cijfers van het CBR, over alle rijbewijscategorieën samen waarin deze rijschool examens had. Dat cijfer is gebaseerd op 203 eerste examens in de CBR-meetperiode oktober 2025 t/m september 2026; herexamens tellen er niet in mee.
Wat kost een rijles bij rijbijvincent.nl?
Rijlessen beginnen bij € 68 per les. Dit tarief komt van de eigen website van de rijschool en is niet door haar aan ons bevestigd; vraag altijd naar de actuele prijzen en de lesduur.
Welke rijbewijzen kun je halen bij rijbijvincent.nl?
Deze rijschool biedt opleidingen voor rijbewijs A, B, BE.
Voor wie is rijbijvincent.nl geschikt?
In ons profiel staan deze specialisaties vermeld: Faalangst, ADHD, Autisme (ASS). Overleg met de rijschool wat er in jouw situatie mogelijk is.
Waar is rijbijvincent.nl gevestigd?
Deze rijschool werkt in en rond Oude Wetering. Het exacte lesadres kun je bij de rijschool navragen.
Bericht aan rijbijvincent.nl
Stuur je bericht direct of stel een openbare vraag op deze pagina.
Laatst bijgewerkt op
- CBR-examencijfers: meetperiode oktober 2025 t/m september 2026
- Lesprijzen: van de eigen website van de rijschool, niet door de rijschool bevestigd, opgehaald op 22 oktober 2026
Meer ontdekken
Deel deze rijschool
Slagingspercentages gebaseerd op open data van het CBR (CC-BY 4.0).